+48 61 839 24 75

Pracownik produkcji

PRESPACK sp. z o.o.  to firma farmaceutyczna realizująca usługi w zakresie kontraktowego pakowania, przepakowania, serializacji i agregacji produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Tworzymy zgrany zespół specjalistów.

W tym roku w IV kwartale planowane jest przeniesienie działalności do nowego miejsca wytwarzania. Patrzymy w przyszłość i jesteśmy przekonani, że intensywny rozwój naszej firmy oraz  budowa nowego miejsca wytwarzania, to kolejny kamień milowy, który zwiększy potencjał Prespack. Więcej przestrzeni, więcej możliwości – to nasza najbliższa przyszłość!

Miejsce pracy: Skórzewo (pow. poznański), okolice ul. Malwowej w Poznaniu, Docelowo: ul. Grzybowa 8C, Wysogotowo.

Z uwagi na charakter i specyfikę pracy oferta skierowana jest do kobiet.

OOBOWIĄZKI

  • Pakowanie leków i wyrobów medycznych
  • Proste prace konfekcyjne związane z pakowaniem leków
  • Drukowanie i etykietowanie
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbałość o narzędzia pracy i stanowisko pracy
  • Praca dwuzmianona: 6:00-14:00 i 14:00-22:00.

WYMAGANIA

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy
  • zapewnienie szkolenia przy wdrożeniu do pracy
  • wolne soboty i niedziele
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu lub inny, preferowany tryb pracy
  • ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport
  • przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie lub za pośrednictwem komunikatora internetowego (Zoom, Skype, WhatsApp, Teams lub inny).

Nasz zakład jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prespack Sp. z o. o.  adres do korespondencji: 60-185 Skórzewo, ul. Sadowa 38. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji, kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.