+48 61 839 24 75

Specjalista ds. Jakości

PRESPACK sp. z o.o. - Firma Farmaceutyczna realizująca usługi w zakresie kontraktowego pakowania i przepakowania produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych  poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skórzewo (pow. poznański), ul. Sadowa / okolice ul. Malwowej w Poznaniu.

OBOWIĄZKI

  • Wsparcie w procesie zapewnienia Dobrej Praktyki Wytwarzania podczas pakowania produktów leczniczych,
  • Kontrola jakości materiałów wyjściowych i opakowaniowych,
  • Pobieranie prób do badań,
  • Pomoc podczas wdrażania Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z prawem farmaceutycznym oraz wymaganiami GMP,
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem ds. Jakości, Osobą Wykwalifikowaną oraz Klientem,
  • Wsparcie podczas audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Archiwizacja dokumentacji serii i dokumentacji jakościowej,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane - farmacja, analityka medyczna, medycyna, biologia, chemia, biotechnologia),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Skrupulatność, determinacja w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość i umiejętność wdrażania i egzekwowania zasad GMP,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej lub pokrewnej oraz gotowość nawiązania długotrwałej współpracy.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ,
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Uczestnictwo w szkoleniach,
  • Ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport.

Nasz zakład jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prespack Sp. z o. o.  adres do korespondencji: 60-185 Skórzewo, ul. Sadowa 38. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji, kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.